Jolie Vue Mer
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Κανό Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Περιποιήσεις ομορφιάς | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Jolie Vue Mer Le Gosier έχει θέα στη θάλασσα και βρίσκεται περίπου 4 χλμ. από το Μουσείο Memorial ACTe. Σ' αυτό το διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Fort Fleur d'Épée βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ντους.
Για όσους θέλουν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει παροχές, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Pointe-a-Pitre Le Raizet που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το διαμέρισμα Jolie Vue Mer, και ο σταθμός λεωφορείων Stade Gosier βρίσκεται σε απόσταση μόνο 500 μέτρων. Οι παροχές σπα περιλαμβάνουν υπηρεσίες ομορφιάς, εξασφαλίζοντας μια πραγματικά αναζωογονητική εμπειρία. Για τους λάτρεις των σπορ παρέχονται δραστηριότητες όπως κατάδυση με αναπνευστήρα, κατάδυση και πεζοπορία.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Καφετέρια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ένα γήπεδο τέννις
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Jolie Vue Mer;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Jolie Vue Mer στο κέντρο της πόλης. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Jolie Vue Mer;
Το το διαμέρισμα Jolie Vue Mer παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Jolie Vue Mer;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Jolie Vue Mer μπορούν να φέρουν κατοικίδια.